Strona główna Produkty O firmie Filmy Media Aktualności Kontakt Katalog PDF
+48 609 225 226
+48 601 339 311
2017-10-26

"KURIER DRZEWNY" 10/2017

Prasy firmy STEBLO do każdego zadania zaprezentowane na targach DREMA 2017

Wydarzenie, jakim są targi, to dla każdej firmy zawsze dobry moment, aby zaprezentować swoje produkty. Podczas tegorocznej DREMY w Poznaniu STEBLO przedstawiło aż 9 swoich urządzeń. Jak się okazało, wszystkie maszyny cieszyły się dużym zainteresowaniem. - Jesteśmy przekonani, że pokazanie tak różnorodnego asortymentu urządzeń do klejenia drewna oraz możliwość zapoznania się z każdym z nich bezpośrednio na naszym stoisku było dokładnie tym, czego oczekiwali klienci - stwierdza Arkadiusz Łodyga, prezes firmy STEBLO.

Zobacz PDF
2017-09-26

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 9/2017

Szybki montaż szuflad.

Prasa pneumatyczna typ PMJ z płytą otworową do klejenia szuflad umożliwia prowadzenie różnych operacji montażowych. Jest łatwa w obsłudze i można ją szybko przezbrajać.

Zobacz PDF
2017-06-26

"KURIER DRZEWNY" 6/2017

Zaawansowane klejenie zgodne z potrzebami odbiorcy.

Firma STEBLO zaprezentowała w trakcie targów Dremasilesia wytwarzane przez siebie stojaki ze ściskami oraz prasę trapezową, które pozwalają na dokładne i wysokojakościowe klejenie drewna w różnych produkcjach związanych z branżą drzewną. Na stoisku można było również poznać możliwości zakładu w zakresie tworzenia urządzeń specjalnych i zautomatyzowanych, pod zamówienie klientów.

Zobacz PDF
2017-05-26

"KURIER DRZEWNY" 5/2017

Nowa seria hydraulicznych pras montażowych typ PM-H.

STEBLO, wychodząc naprzeciw wciąż rosnącego zapotrzebowania na specjalistyczne urządzenia do klejenia i montażu elementów drewnianych na rynku firm średnich i dużych, wprowadziło do swojej oferty serię hydraulicznych pras montażowych typ PM-H . Jest to produkt dla wymagających klientów, o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Główną cechą tej maszyny jest duża siła docisków hydraulicznych z możliwością bezstopniowej regulacji w zakresie od 800 do 2500 kg.

Zobacz PDF
2017-05-26

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 5/2017

Różne sposoby klejenia blokowego.

Firma Steblo produkuje prasy do klejenia różnych konstrukcji drewnianych. Jednymi z nich są urządzenia do klejenia na grubość – prasa trapezowa jednostronna PTJ oraz ręczne ściski śrubowe.

Zobacz PDF
2017-03-24

"KURIER DRZEWNY" 3/2017

Prasy trapezowe pneumatyczne - doskonała jakość łączenia drewna.

W ofercie firmy STEBLO znajdują się dwa rodzaje pras trapezowych pneumatycznych. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać
bardziej odpowiadający mu model, z jednym bądź dwoma polami roboczymi.

Zobacz PDF
2016-09-30

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 09/2016

Ściski stolarskie i prasy pneumatyczne – tam, gdzie liczy się efektywność.

Prasy pneumatyczne do klejenia drewna litego, montażu, okleinowania, obłogowania, klejenia na długość na mikrowczepy oraz śrubowe ściski ręczne i nakładarki kleju firmy Steblo to jedne z najchętniej kupowanych przez zakłady stolarskie urządzeń w Polsce. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas nadchodzącej edycji targów DREMA.

Zobacz PDF
2016-09-06

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 3/2016

Ściski stolarskie i prasy pneumatyczne – tam, gdzie liczy się efektywność.

Prasy pneumatyczne do klejenia drewna litego, montażu, okleinowania, obłogowania, klejenia na długość na mikrowczepy oraz śrubowe ściski ręczne i nakładarki kleju firmy Steblo to jedne z najchętniej kupowanych przez zakłady stolarskie urządzeń w Polsce. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas nadchodzącej edycji targów DREMA.

Zobacz PDF
2016-09-06

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 09'2016

Profesjonalne klejenie drzwi, okien i płyt meblowych.

Prasy | Do stolarni i firm meblarskich.

W tym roku firma Steblo pokaże w Poznaniu standardową ofertę maszyn do klejenia drewna, w tym prasy do klejenia montażowego drzwi, okien i mebli, a także popularne prasy do klejenia na długość metodą na mikrowczepy.

Zobacz PDF
2016-07-22

"KURIER DRZEWNY" 7-8/2016

Pewne, doskonałe i skuteczne klejenie.

Skuteczne i trwałe klejenie to podstawa w wielu dziedzinach pracy z drewnem. Ten proces jest nieodzowny przy produkcji okien, mebli,
drzwi i wielu innych wyrobów stolarskich. Tylko trwałe połączenie materiału może być gwarancją doskonałego produktu. O odpowiednią
jakość połączeń dba firma STEBLO, produkując prasy pneumatyczne do klejenia drewna.

Zobacz PDF
2016-06-30

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 06/2016

Śrubowe ściski ręczne zamiast pras pneumatycznych

Dziś dla branży obróbki drewna liczy się nie tylko niezawodność urządzeń, ale także fachowe doradztwo, dopasowanie i doposażenie maszyn do indywidualnych potrzeb, a także możliwość ich przetestowania przed zakupem. Między innymi te aspekty są mocną stroną firmy Steblo, która zakładom klejącym drewno lite w płyty, jako alternatywę dla dużych maszyn oferuje tanie i proste w obsłudze śrubowe ściski ręczne.

Zobacz PDF
2016-04-22

"KURIER DRZEWNY" 4/2016

Każdy docisk sterowany indywidualnie.

Prasy pozwalają na klejenie drewna w płyty i na grubość. Znajdujące się w maszynie dociski sterowane są indywidualnie. Każde pole
robocze wyposażone jest w dociski mechaniczne przesuwane na rolkach tocznych wzdłuż toru jezdnego górnego i prowadnicy dolnej.
Dociski te wykorzystywane są do wyrównania płaszczyzny elementów klejonych i zapewniają doskonałą pracę oraz pozwalają wytwarzać
elementy najlepszej jakości.

Zobacz PDF
2016-02-22

"KURIER DRZEWNY" 02/2016

Prasy i ściski stolarskie od STEBLO.

Firma STEBLO od początku działalności zajmuje się produkcją maszyn stolarskich. Są wśród nich między innymi prasy pneumatyczne do: klejenia drewna litego (trapezowe i wiatrakowe), montażu (okien, drzwi, ramek, szuflad), obłogowania i okleinowania oraz klejenia na długość na mikrowczepy. Produkty polecane przez STEBLO, dzięki znanej powszechnie niezawodności, wydajności i wysokiej jakości wykonania, są jednymi z najchętniej i najczęściej kupowanych przez zakłady stolarskie w całym kraju.

Zobacz PDF
2015-12-21

'MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 4/2015

Klejenie i montaż drewna bez ryzyka błędu.

Podczas ostatniej edycji targów DREMA swoje produkty prezentowała firma STEBLO Arkadiusz Łodyga. Wśród dostępnych do tej pory w ofercie maszyn do klejenia i montażu drewna producent pokazał także kilka nowości, między innymi prasę montażową z płytą otworową, przeznaczoną do montażu stolarki otworowej, architektury ogrodowej, mebli skrzyniowych czy frontów meblowych.

Zobacz PDF
2015-12-21

"KURIER DRZEWNY" 12/2015

Oferta firmy STEBLO na targach DREMA 2015.

Urządzenia marki STEBLO, dzięki szerokim możliwościom zastosowania oraz wysokiej jakości wykonania, wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających tegoroczne targi w Poznaniu. Na stoisku firmy potencjalni klienci mogli bezpośrednio zapoznać się z najbardziej popularnymi urządzeniami do klejenia i montażu drewna.

Zobacz PDF
2015-11-09

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 11'2015

Zmontują z odpadów okno lub drzwi - popularne prasy do klejenia i montażu drewna na targach DREMA w Poznaniu.

Firma Steblo przywiozła na targi Drema standardowe maszyny, także nowe propozycje. Wśród maszyn do klejenia i montażu drewna były m.in.: prasa trapezowa z podtrzymkami w wersji standardowej, prasy do klejenia na długość (na mikrowczepy), ściski stolarskie śrubowe w różnych wersjach (do klejenia płyt, ramek, drzwiczek itp.) oraz prasa do montażu okien i drzwi w wersji standardowej i z płytą otworową, która była nowością oferowaną na Dremie.

Zobacz PDF
2015-09-30

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 3/2015

Producent maszyn do klejenia i montażu drewna – STEBLO – cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w branży stolarskiej, a wyroby polecane
przez firmę, dzięki swej niezawodności, wydajności i wysokiej jakości wykonania są jednymi z najczęściej i najchętniej kupowanych przez zakłady stolarskie w całym kraju.

Zobacz PDF
2015-09-18

Kurier Drzewny 10/2015

Urządzenia z każdej kategorii
- Wydarzenie, jakim są targi, to zawsze dobry moment, aby zaprezentować i wypromować nowe produkty. Podczas
tegorocznej DREMY przedstawimy szeroki asortyment urządzeń do klejenia i montażu drewna, a na naszym stoisku będzie
można zapoznać się z każdym z nich bezpośrednio podczas pracy - informuje Arkadiusz Łodyga z firmy STEBLO.

Zobacz PDF
2014-10-15

Kurier Drzewny 10/2014

Do klejonki, montażu i tapicerki - W tym roku na stoisku firmy STEBLO TECH-FA Arkadiusz Łodyga, oprócz stałej oferty przedsiębiorstwa, zostało przedstawionych pięć nowych urządzeń.

Nowości zostały wdrożone w pięciu kategoriach produktowych, którymi między innymi zajmuje się przedsiębiorstwo. W kategorii ścisków i stojaków odwiedzający targi mogli się zapoznać z dwu funkcyjnym stojakiem pionowym z płytą otworową, służącym do produkcji klejonki.

Zobacz PDF

Newsletter

Zapisz się i dowiedz się pierwszy o nowościach.